Kees Kramers hoogleraar Medicatieveiligheid

Kees Kramers hoogleraar Medicatieveiligheid

Kees Kramers hoogleraar Medicatieveiligheid

Onze voorzitter Kees Kramers is per 1 november benoemd tot hoogleraar Medicatieveiligheid aan de Radboud Universiteit/het Radboudumc te Nijmegen. Kees is in Nederland al jaren het boegbeeld van het klinisch farmacologisch onderwijs. Zijn inspanningen op dit gebied hebben bijvoorbeeld geleid tot de Farmacotherapie Eindtoets (een gezamenlijk NVKFB- en NVF-initiatief), die door alle artsen voor het afstuderen afgelegd moet worden. In zijn onderzoek heeft hij aangetoond dat gericht farmacotherapeutisch onderwijs in het ziekenhuis kan bijdragen aan medicatieveiligheid. Een zeer verdiende benoeming en we wensen Kees veel succes bij het verder invullen van deze leeropdracht.