Thema-avond NVFG en Erasmus MC

Thema-avond NVFG en Erasmus MC

Ontwikkeling en Productie van Medicijnen door de Farmaceutische Industrie of in Eigen Beheer

De kranten staan er vol van! Ontwikkeling en Productie van Medicijnen door de Farmaceutische Industrie of in Eigen Beheer? Dat is dan ook de titel van een discussie-avond die op dinsdag 30 oktober 2018 in het Erasmus MC wordt gehouden. De organisatie van deze thema-avond is in handen van de Nederlandse Vereniging voor Farmaceutische Geneeskunde en de sectie Klinische Farmacologie van het Erasmus MC. Aanvang 18:00 uur, in collegezaal 1 in het Onderwijscentrum.

Sprekers afkomstig uit het ziekenhuis (Dr. Marleen Kemper), het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG) (Prof. Ton de Boer), Fair Medicine (Prof. Hans Büller) en het bedrijfsleven (Dr. Marc Kaptein) zullen hun ervaringen delen. Voor klinisch farmacologen en zij die daarvoor in opleiding zijn, is dit een mooie kans om meer inzicht te krijgen in de verschillende standpunten.

Inschrijven kan via deze link en is kosteloos.