Symposium Perinatale en Neonatale Farmacologie

Symposium Perinatale en Neonatale Farmacologie

Perinatal & Neonatal Pharmacology – 1st Erasmus Symposium

Op woensdag 14 november 2018 wordt het eerste Perinatale en Neonatale Farmacologie Symposium georganiseerd bij Het Nieuwe Instituut in Rotterdam. Hiermee wordt een start gemaakt met een jaarlijks terugkerend symposium, waarbij de aandacht wordt gevestigd op de nieuwste bevindingen en implicaties voor de klinische praktijk. Het volledige programma van dit symposium vindt u hier.

Daarnaast zal Robert Flint op 14 november om 15.30 uur zijn proefschrift, getiteld ‘Evidence-Based Pharmacotherapy in Preterm Infants – Aiming at a moving target‘, verdedigen. Ook voor deze verdediging bent u van harte uitgenodigd.

Inschrijven voor het symposium kan door een mail te sturen naar DINO@erasmusmc.nl. Aan deze inschrijving zijn geen kosten verbonden.