Nieuwe editie Blended Course Clinical Development

Nieuwe editie Blended Course Clinical Development

Paul Janssen Futurelab Leiden organiseert nieuwe editie blended course Clinical Development

Maandag 24 september 2018 start een nieuwe editie van de blended course Clinical Development, georganiseerd door het Paul Janssen Futurelab Leiden. Deze cursus biedt een ‘learning-by-doing’ training aan ambitieuze postgraduate biomedische wetenschappers, die hun kennis over de ontwikkeling van nieuwe medicatie willen vergroten. Het programma richt zich op verschillende belangrijke aspecten in de ontwikkeling van medicatie, medische apparaten en medische voedingsproducten.

Inhoud

Het Clinical Development programma bestaat uit drie cursussen: Clinical Development Online, Clinical Development On-campus, en Clincal Development On-campus Extended. Het Online onderdeel is een vijf weken durende online cursus, die start op 24 september 2018 en ook als op zichzelf staande cursus gevolgd kan worden. Het On-campus onderdeel wordt gehouden van maandag 3 t/m donderdag 6 juni 2019 in kasteel Oud Poelgeest te Oegstgeest. Aansluitend wordt het On-campus Extended onderdeel georganiseerd in het Centre for Human Drug Research (CHDR) in Leiden, van vrijdag 7 t/m donderdag 14 juni 2019. Tijdens dit onderdeel ontwikkelen cursisten een klinisch protocol (met hulp van een mentor), waarvoor zijn zelf het idee aandragen.

Meer informatie over de inhoud van ieder onderdeel vindt u op de website van het Paul Janssen Futurelab.

Scholarships

Net als bij voorgaande edities, zijn ook voor deze editie van de blended course scholarships beschikbaar en een ZonMw subsidie van € 500.000,- voor het beste klinische protocol. Informatie over wie in aanmerking komt voor een scholarship of het aanvragen van de subsidie vindt u hier.