Nascholing NVKFB/CCMO: fase 2 onderzoek

Nascholing NVKFB/CCMO: fase 2 onderzoek

Nascholing NVKFB/CCMO voor klinisch farmacologen in de METC

 

Beste leden van de NVKFB,

 

Zoals u wellicht weet, organiseert de NVKFB in samenwerking met de CCMO nascholing voor en door klinisch farmacologen die werkzaam zijn in ethische commissies. Deze nascholing is ook geschikt voor hen die in opleiding zijn tot klinisch farmacoloog.  Op 29 juni 2018 vond de eerste editie van deze nascholing plaats (over fase 1 studies, in het CHDR te Leiden).

We zullen uiteindelijk een 4-delige cyclus gaan organiseren over alle 4 fasen van het klinisch farmacologisch onderzoek.

Op 18 februari 2019 zal de tweede editie georganiseerd worden (over fase 2 studies, in het Radboudumc te Nijmegen). U treft bijgevoegd het programma aan. De kosten voor deelname bedragen EUR 75,– per persoon.

Er zal accreditatie aangevraagd worden bij de NIV, de NVZA, de NVK en de NVKG.

 

Wij nodigen u hierbij van harte uit zich in te schrijven voor deze nascholing bij mevrouw Triebels (Lilibeth.Triebels@radboudumc.nl) met vermelding van het adres waar de factuur heen gezonden dient te worden.  Aanmelden kan t/m 19 december 2018.

Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

 

Met vriendelijke groet,

Kees Kramers, voorzitter