Prijswinnaars NVKFB Voorjaarsdag

Prijswinnaars NVKFB Voorjaarsdag

NVKFB Voorjaarsdag – 12 april 2019

Op 12 april werd in Rotterdam in samenwerking met de Nederlandse Vereniging voor Farmacologie de mededelingendag van onze vereniging gehouden. Het was een groot succes. Meer dan 300 leden waren bijeen die naar 92 praatjes en posters konden gaan. Voor het eerst werden er parallelsessies georganiseerd.

Aan het eind van de dag werden de jaarlijkse prijzen van onze vereniging uitgereikt. Maaike van der Lee (Leiden) won de Posterprijs, Jules Heuberger (Leiden) won de TOP-publicatieprijs, Heleen van der Sijs (Rotterdam) won de Onderwijsprijs en Jacqueline Bos (Nijmegen) won de Proefschriftprijs.

 

Maaike van der Lee – Posterprijs

Jules Heuberger – TOP-publicatieprijs

Heleen van der Sijs – Onderwijsprijs

Jacqueline Bos – Proefschriftprijs

.