VIVA400 2019: Stem op je favoriete VIVA400-vrouw

VIVA400 2019: Stem op je favoriete VIVA400-vrouw

Op 12 december 2019 reikt VIVA voor de twaalfde keer de VIVA400-awards uit. VIVA400 is hét platform en netwerk van en voor ambitieuze en ondernemende vrouwen. Zij zijn een grote inspiratie voor anderen door wat ze doen, door de successen die ze hebben behaald en door wat ze (nog meer) willen bereiken. Zoals elk jaar zijn er weer 400 vrouwen genomineerd. Vrouwen die het afgelopen jaar in de schijnwerpers stonden doordat ze bijvoorbeeld een prijs wonnen, een uniek idee hadden, een geslaagde eigen business zijn gestart of een bijzondere prestatie hebben neergezet. Kortom: succesvolle vrouwen die ertoe doen en het verschil maken. Meer informatie vindt u op de website van VIVA.

Marleen Kemper, ziekenhuisapotheker en bestuurslid van de NVKFB, werd genomineerd in de categorie Zorgdragers! U kunt tot en met 2 december op haar stemmen via https://www.viva.nl/viva400/zorgdragers/.