Multidisciplinaire toxicologie-cursus MD-Tox – 13-14 februari 2020

Multidisciplinaire toxicologie-cursus MD-Tox – 13-14 februari 2020

Multidisciplinaire toxicologie-cursus MD-Tox

Je werkt in de praktijk, beheerst je vak en je houdt je vakliteratuur en vaardigheden goed bij. Maar kan jouw kennis van toxicologie wel een oppepper gebruiken? Wil je alles weten over levensbedreigende en veel voorkomende intoxicaties? Schrijf je in voor de tweedaagse toxicologie-cursus van het Geneeskundig Intoxicatie Forum (GIF). De cursus is multidisciplinair; je medecursisten zijn internisten, intensivisten, farmacologen, ziekenhuis apothekers, SEH-artsen en andere geïnteresseerden.

De cursus vindt plaats op donderdag 13 en vrijdag 14 februari 2020 in het onderwijscentrum Schola Medica te Utrecht. Meer informatie over de cursus is te vinden in deze flyer. Aanmelden kan via www.scholamedica.nl/toxicologie.