A Bitter Pill: Farmacologische nieuwsquiz van start!

A Bitter Pill: Farmacologische nieuwsquiz van start!

Tweemaandelijkse vraag voor klinisch farmacologen (in opleiding)

Vanaf juni 2020 zal er twee keer per maand een klinisch farmacologische vraag worden rondgestuurd per mail met als doel het uitwisselen van interessante casuïstiek tussen de verschillende opleidingscentra.  Hierbij is er elke maand een ander opleidingscentrum (met aangewezen KF i.o.) verantwoordelijk voor het insturen van een tweetal casus om zo te zorgen dat er voldoende aanbod is. Het kan hier gaan om alles wat klinisch farmacologisch interessant is, dus van bijwerkingen tot farmacotherapeutische vraagstukken. Om de quiz een minder vluchtig karakter te geven, zullen alle ingezonden casus terug te vinden zijn op deze website, te vinden onder het kopje Opleiding – Farmacologische nieuwsquiz. Een nieuwe casus zal elke eerste en derde maandag van de maand worden verstuurd.

Ook geïnteresseerd in deelname? Aanmelden kan via: https://forms.gle/eEbaXQPZob8LpDN17