Inschrijving gesloten – Cursus Teach the Teacher – 18 september 2020

Inschrijving gesloten – Cursus Teach the Teacher – 18 september 2020

Het maximum aantal inschrijvingen voor deze cursus is bereikt. Het is daarom helaas niet meer mogelijk om je hiervoor op te geven.

———————————————————————————————————————————————————
Teaching the Teacher the 6-step

Het programma ‘Teaching the Teachter the 6-Step’ vindt dit jaar plaats op vrijdag 18 september 2020 in Nijmegen. U kunt zich inschrijven door een mail te sturen naar het secretariaat van de NVKFB. Deze cursus wordt door het Bestuur van de NVKFB warm aanbevolen, met name aan hen die in opleiding zijn tot klinisch farmacoloog. Het aantal plaatsen is beperkt, dus vol is vol!

Voor nadere informatie klikt u hier.

Accreditatie wordt aangevraagd bij NIV, NVZA, NVK en NVKG.