Nog plekken beschikbaar voor 13-10-2020: Stagedag Lareb Klinisch Farmacologen

Nog plekken beschikbaar voor 13-10-2020: Stagedag Lareb Klinisch Farmacologen

Maak kennis met de werkzaamheden van bijwerkingencentrum Lareb

Bijwerkingencentrum Lareb organiseert twee keer per jaar een stagedag voor klinisch farmacologen in opleiding. Tijdens deze dag maakt u kennis met de verschillende aspecten van de werkzaamheden van Lareb, waaronder de afhandeling van bijwerkingenmeldingen, signaaldetectie en de Teratologie Informatie Service. Wegens de maatregelen omtrent COVID-19 zal de stagedag online georganiseerd worden. 

De dag start met informatieve presentaties en het tweede gedeelte van de dag wordt besteed aan casuïstiekbespreking. U komt dan in de schoenen te staan van een beoordelaar en u zult zelf bijwerkingenmeldingen gaan beoordelen en bespreken. Deelname aan deze dag is gratis. Wilt u zich aanmelden of heeft u nog vragen? Stuur dan een e-mail naar info@lareb.nl.

Deze stagedag is zeer populair en zit vaak ver van tevoren vol. Geïnteresseerden kunnen zich echter op elk moment inschrijven via het bovengenoemde mailadres en worden dan geplaatst bij de eerstvolgende mogelijkheid.