CBG introductiemiddag Klinisch Farmacologen i.o. – 28 oktober 2020

CBG introductiemiddag Klinisch Farmacologen i.o. – 28 oktober 2020

CBG Introductie voor Klinisch Farmacologen in opleiding

Op woensdag 28 oktober 2020 vindt er een virtuele (Webex) bijeenkomst “introductie CBG voor Klinisch Farmacologen in opleiding” plaats. In deze bijeenkomst krijg je een indruk van de verschillende procedures in Europa om geneesmiddelen op de markt te krijgen, hoe we naar een registratiedossier kijken en van het belang van regulatory science. Er zijn nog plaatsen beschikbaar, dus heb je interesse? Aanmelding vóór 21 oktober 2020 mailen naar: _Dienstpostbus_MO_III@cbg-meb.nl of science@cbg-meb.nl.

 

Datum:                        28 oktober 2020

Tijd:                             13:00 – 15:30 uur

Locatie:                       Virtueel

Contactpersoon:       Elif Akyuz

 

Programma:

  • Over het CBG, wettelijke taken en wat daarbij komt kijken
  • Farmacokinetiek en Generieke geneesmiddelen
  • Biosimilars anders dan generieken?
  • Beoordelen van een klinisch dossier, hoe gaat dat in zijn werk?
  • Post-marketing surveillance
  • Uitdagingen op het gebied van Regulatory Science