Clinical Trial Decision Tool i.v.m. inwerkingtreding EU-CTR per 31 januari 2022

Clinical Trial Decision Tool i.v.m. inwerkingtreding EU-CTR per 31 januari 2022

Vanaf 31 januari 2022 is in alle lidstaten van de Europese Unie de nieuwe EU Clinical Trials Regulation van kracht voor het uitvoeren van klinische trials met geneesmiddelen. Voor klinische onderzoekers die zich voorbereiden op de komst van deze EU-CTR heeft het Paul Janssen Futurelab in samenwerking met de CCMO een Clinical Trial Decision tool ontwikkeld.

Door het beantwoorden van een aantal korte vragen kan de tool aangeven of een studie wel of niet binnen de reikwijdte van de EU-CTR valt. De uitkomst wordt weergegeven in een PDF-bestand, dat vervolgens gedownload kan worden.

De tool is kosteloos en zonder inloggegevens te gebruiken via:

https://www.pauljanssenfuturelab.eu/toolbox/clinical-trial-decision-tool/