Online stagedag voor klinisch farmacologen i.o. bij Lareb – 22 februari 2022

Online stagedag voor klinisch farmacologen i.o. bij Lareb – 22 februari 2022

Bijwerkingencentrum Lareb organiseert twee keer per jaar een stagedag voor klinisch farmacologen i.o. De eerstvolgende dag zal als online bijeenkomst plaatsvinden op dinsdag 22 februari 2022. De bijeenkomst duurt ongeveer van 13:00 tot 17:00 uur.

Tijdens deze dag maakt u kennis met de verschillende aspecten van de werkzaamheden van Lareb, waaronder de afhandeling van bijwerkingenmeldingen, signaaldetectie en de Teratologie Informatie Service. De dag start met informatieve presentaties en het tweede gedeelte van de dag wordt besteed aan casuïstiekbespreking. U komt dan in de schoenen te staan van een beoordelaar en u zult zelf bijwerkingenmeldingen gaan beoordelen en bespreken.

Inschrijven

Indien u interesse heeft kunt u zich aanmelden door een mail te sturen naar info@lareb.nl, onder vermelding van Aanmelding Stagedag Klinisch Farmacologen 22 februari.

Er zijn maximaal 25 plaatsen beschikbaar, deelname is gratis.

Programma

Het exacte programma voor deze middag ontvangt u circa twee weken van tevoren. In de week voor de bijeenkomst zult u de inloggegevens ontvangen.