Subsidies Stichting MAG

Subsidies Stichting MAG

Graag brengen we onderstaande subsidie van Stichting MAG (STIMAG) onder de aandacht voor getalenteerde net gepromoveerde (max. 5 jaar met verlening voor opleiding of ouderschap) onderzoekers. Stichting MAG is een onderzoeksfonds dat subsidies verstrekt voor medisch wetenschappelijk onderzoek waarbij het geneesmiddel centraal staat (farmacologisch/farmaceutisch). Het doel van de stichting is het bevorderen van de gezondheidszorg door innovatief onderzoek van jonge onderzoekers te subsidiëren.

Afgelopen jaar is voor het eerst een subsidieronde geweest en is een subsidie verstrekt aan vijf interessante onderzoeken. Ook dit jaar worden weer subsidies verstrekt, met als deadline voor indiening 31-03-2022. Voor meer informatie over de stichting en de subsidieronde 2022, zie de website: www.sti-mag.nl.