Uitnodiging klinische farmacologie opleidingsdag bij Roche – aanmelden voor 1 augustus

Uitnodiging klinische farmacologie opleidingsdag bij Roche – aanmelden voor 1 augustus

Ook dit jaar biedt Roche weer de kans voor een uniek kijkje in de keuken van de farmaceutische industrie. Deze dag kom je erachter wat er allemaal bij de ontwikkeling van een geneesmiddel komt kijken; vanaf de strategische weg tot een handelsvergunning/registratie en kwaliteitsbewaking tot aan financiering en mooie samenwerkingsprojecten in de zorg, het hele spectrum komt aan bod. Daarnaast wordt ingegaan op de rol van de industrie en de uitdagingen rondom personalized healthcare (PHC) en het gebruik van data. De ochtend is plenair en in de middag wordt een keuzeprogramma aangeboden. Uiteraard is er ook deze keer de mogelijkheid om alle vragen die je altijd al had aan ons (de farmaceutische industrie) te stellen. Er zijn 25 plaatsen, dus meld je snel aan!

Wanneer: Vrijdag 23 september 2022

Tijden: Inloop vanaf 9.30, start programma 10:00 en einde rond 16.00

Waar: Roche kantoor in Woerden (Beneluxlaan 2A)

Inschrijven: Voor 1 augustus 2022 via deze link: 

https://forms.gle/k9eMcTH9riJKK4iM8