Symposium Medicijn voor de Maatschappij – Actie in de academie: wat u moet weten over geneesmiddelontwikkeling bij zeldzame ziekten

Symposium Medicijn voor de Maatschappij – Actie in de academie: wat u moet weten over geneesmiddelontwikkeling bij zeldzame ziekten

Op donderdag 20 oktober 2022 van 13.00 tot 17.00 uur organiseert Medicijn voor de Maatschappij het symposium Actie in de academie: wat u moet weten over geneesmiddelontwikkeling bij zeldzame ziekten.

De academie is een belangrijke speler bij het ontwikkelen van nieuwe medicijnen en toepassen van oude medicijnen voor nieuwe (zeldzame) indicaties. Veel eerste ontdekkingen worden binnen de academie gedaan. Het komt regelmatig voor dat deze ontdekkingen niet leiden tot doorontwikkelde medicijnen die toegankelijk zijn voor patiënten. Eén van de redenen kan zijn dat er binnen de academie niet voldoende kennis is over die doorontwikkeling. Daarom organiseert Medicijn voor de Maatschappij dit symposium.

Meer informatie en het aanmeldformulier is te vinden op de website.