FIGON Dutch Medicines Days – 20-21 september 2023

FIGON Dutch Medicines Days – 20-21 september 2023

De FIGON Dutch Medicines Days vinden dit jaar plaatst op 20 en 21 september 2023 in Theater De Lievekamp te Oss. Het congres biedt iedereen in het veld van geneesmiddelenontwikkeling, van masterstudent tot hoogleraar, de kans om inspirerende presentaties bij te wonen over de toekomst van geneesmiddelenontwikkeling en toepassingen in de gezondheidszorg, met elkaar in contact te komen, ervaringen uit te wisselen en samenwerking op nationaal en internationaal niveau te versterken.

Naast deelname aan het congres kan elke onderzoeker een abstract indienen voor een presentatie (poster en/of mondeling) en om mee te dingen naar de poster awards. Er is dit jaar ook een specifieke extra sessie voor geselecteerde abstracts om een presentatie te geven. De deadline voor indienen van abstracts is verlengd tot 30 juni 2023 (die het abstract in vòòr 1 juli 2023).

Meer informatie is te vinden op de FIGON DMD website en in de bijgevoegde flyer.