NVIC-introductiedag Klinisch Farmacologen i.o. – 4 december 2023

NVIC-introductiedag Klinisch Farmacologen i.o. – 4 december 2023

Datum: Maandag 4 december 2023 09:30 -16:00 uur

Locatie: Descarteszaal 4, Matthias van Geunsgebouw, Bolognalaan 2 Utrecht

Omdat toxicologie een prachtig vakgebied is, praten we daar graag over! Op de introductiedag krijg je een virtueel kijkje achter de schermen van het Nationaal Vergiftigingen Informatie Centrum (NVIC), onder andere: hoe komen onze stofmonografieën tot stand; antidota (van indicatie tot toediening); secundaire chemische blootstelling (“moeten we die tent opzetten?”) en drugs of abuse (analytische aspecten en acute cardiovasculaire complicaties).

De inschrijfkosten bedragen € 75,- per persoon. Koffie/thee en lunch zijn daarbij inbegrepen.

Het programma en de mogelijkheid om je aan te melden, zijn te vinden via deze link:

Introductiedag voor Klinisch Farmacologen i.o. 2023 – Nationaal Vergiftigingen Informatie Centrum (umcutrecht.nl)

Wanneer je vragen hebt, kun je mailen met NVICevents@umcutrecht.nl.