Online stagedag Lareb voor Klinisch Farmacologen i.o.             5 november 2024

Online stagedag Lareb voor Klinisch Farmacologen i.o. 5 november 2024

Op dinsdag 5 november 2024 organiseert Bijwerkingencentrum Lareb weer een online stagedag voor Klinisch Farmacologen i.o.

Mochten jullie hier de mogelijkheid voor hebben, dan zouden we het op prijs stellen wanneer jullie deze online stagedag onder de aandacht kunnen brengen bij belangstellenden.

Wellicht kan onderstaande tekst gebruikt worden:

 • Onderwerp: Bijwerkingencentrum Lareb organiseert een online stagedag voor Klinisch Farmacologen i.o.
 • Op dinsdag 5 november 2024 organiseert Bijwerkingencentrum Lareb voor Klinisch Farmacologen i.o. een online stagedag. Tijdens deze middag kan kennis gemaakt worden met de verschillende aspecten van haar werkzaamheden waaronder de afhandeling en beoordeling van bijwerkingenmeldingen, signaaldetectie en de Teratologie Informatie Service.
 • Aanmelden kan via deze link Aanmelden online stagedag 5 november 2024.
 • Er zijn maximaal 30 plaatsen beschikbaar.
 • Deelname is gratis.
 • Na afloop ontvangen de deelnemers een bewijs van deelname.
 • Is 5 november geen geschikte datum maar heb je wel interesse om deze stagedag in 2025 bij te wonen? Laat via deze link dan vrijblijvend je gegevens achter en ontvang t.z.t. een nieuwe uitnodiging voor de volgende online stagedag.