Online stagedag Lareb voor Klinisch Farmacologen i.o. – 30 april 2024

Online stagedag Lareb voor Klinisch Farmacologen i.o. – 30 april 2024

Op dinsdag 30 april 2024 organiseert Bijwerkingencentrum Lareb voor Klinisch Farmacologen i.o. een online stagedag. Tijdens deze middag kan kennis gemaakt worden met de verschillende aspecten van haar werkzaamheden waaronder de afhandeling en beoordeling van bijwerkingenmeldingen, signaaldetectie en de Teratologie Informatie Service.

  • Aanmelden kan via het aanmeldformulier.
  • Er zijn maximaal 30 plaatsen beschikbaar.
  • Deelname is gratis.
  • Na afloop ontvangen de deelnemers een bewijs van deelname.
  • Is 30 april geen geschikte datum maar heb je wel interesse om deze stagedag in 2024 bij te wonen? Laat via deze link dan vrijblijvend je gegevens achter en ontvang t.z.t. een nieuwe uitnodiging voor de volgende online stagedag in november.