Save the date: Therapy Accelerator for Rare Diseases – 3 juni 2024

Save the date: Therapy Accelerator for Rare Diseases – 3 juni 2024

Het Radboudumc team ‘Therapy Accelerator for Rare Diseases’ is klaar om therapie-ontwikkelingen voor zeldzame ziekten te versnellen. Op 3 juni vindt de kick-off plaats in De Vereeniging in Nijmegen.

Tijdens de bijeenkomst zal een aantal lokale plannen voor therapieontwikkeling voor zeldzame ziekten worden besproken en wordt RARE-NL gepresenteerd. RARE-NL is een nationaal samenwerkingsinitiatief voor zeldzame ziekten en drug repurposing van verschillende umc’s waaronder Radboudumc (Therapy Accelerator for Rare Diseases), Amsterdam UMC (Medicijn voor de Maatschappij) en LUMC (NFKC) om
gezamenlijk op maatschappelijk verantwoorde wijze geneesmiddelen naar de patiënt te brengen.

RARE-NL wordt een samenwerkingshub van het nationale expertisecentrum voor therapieontwikkeling (FAST). Het doel van RARE-NL is om efficiënt casuïstiek aan te pakken en ervaringen uit het veld op landelijk niveau te integreren: van casus naar systeem.

Noteer alvast in je agenda:
Datum: Maandag 3 juni
Van: 13:00-17:00 uur
Locatie: De Vereeniging, Nijmegen

Meer informatie vindt je in de Save the Date